Header Ads

Nazlı Çelik Yüksekova'ya Gitti


Nazli-celik-yuksekova
Daha Önce'de Hakkari Dağlıca Hudut Karakolu ve Mardin Nusaybin'i ziyaret ederek askerlerimize moral veren Nazlı Çelik Yüksekova'ya gitti

Star TV ana haber spikeri Nazlı Çelik Nusaybin’den sonra Hakkari Yüksekova’ya giderek buradaki kahraman Mehmetçiklerin ve kahraman Türk polisinin yanında oldu.
Nazlı Çelik terör olaylarının arttığı bölgede görev yapan kahraman Türk askeri ve kahraman Türk polisinin yanında olup onlara moral ve destek vermek amacıyla sıcak çatışmaların yaşandığı ve sokağa çıkma yasağı olan Hakkari’nin Yüksekova ilçesine gitti.


nazli celik
Nazlı Çelik Asker ve Polislerimizle fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaştı

Son zamanlarda Hakkari Dağlıca Hudut Taburu’na ve Mardin Nusaybin’e giderek buralardaki kahramanları ekranlarımıza taşımasıyla takdir alan vatansever spiker Nazlı Çelik Yüksekova’daki çatışmaların ortasına Mehmetçik ile girerek oradaki durumu ekranlara taşıdı. Bölgedeki askerlerle ve polislerle fotoğraf çektiren Nazlı Çelik İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Nusaybin'in ardından, sıcak çatışmanın sürdüğü Yüksekova'ya da ilk kez Star Haber girdi. Operasyon şehit J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle'nin adını taşıyor. Çünkü O, çarşıda sivil giysileriyle alış-veriş görevindeyken şehit edilmişti. Şimdi asker ve polis, müşterek operasyonda, adını yaşatıyor. O çetin mücadeleyi bir kez daha onlarla yan yana yerinde yaşayarak anlatmaya devam ediyoruz" notunu düştü. Nazlı çelik sosyal medya hesaplarından bölgede yaşanan olayları takipçileriyle paylaştı. Nazlı Çelik’in paylaşımları İnstagram’da kısa bir süre içinde binlerce kişi tarafından beğenilirken, Twitter’da da paylaşım rekoru kırdı.

nazli celik
Nazlı Çelik'in instagram hesabındaki paylaşımı

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.