Header Ads

Sevilen Polis Memuru Veli Çakı İntihar Etti


veli-çakı


Emniyet Teşkilatının sevilen isimlerinden, Veli Dayı olarak bilinen ve sosyal medya paylaşımları ile insanlara polisi, devleti sevdirmeyi başarmış, polislerin gülen yüzü haline gelmiş Veli ÇAKI bugün üzücü bir haberle teşkilatını ve sevenlerini üzdü.


Veli-Çakı
Cinnet Geçirdi Karısını, Çocuğunu ve Kendini Öldürdü
İnternette yayınlanan bir çok videoları ile fenomen olan Emniyette Veli Dayı olarak bilinen ve bu sabah cinnet getiren polis memuru Veli ÇAKI ailesini vurdu sonra intihar etti. Trabzon’da görev yapan polis memuru cinnet geçirdiği tahmin edilerek bu sabah Pelitli Mahallesindeki evinde önce eşi, kızı ve oğlunu vurduktan sonra intihar etti.Kendisinin ve kızının vefat ettiği, eşi ve oğlunun yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Trabzon'da görevli polis memuru 51 yaşındaki Veli Çakı, eşi 51 yaşındaki Gönül, oğlu 26 yaşındaki Çağatay ve kızı 18 yaşındaki Tansu Tenay Çakıyı tabancayla vurduktan sonra intihar etti. Polis memuru Veli Çakı ile kızı Tansu Tenay Çakı hayatını kaybetti, ağır yaralanan Gönül Çakı ile oğlu Çağatay Çakı tedavi altına alındı.

Veli-Çakı

Trabzonluların Sevgisini Kazanmıştı.
Trabzon'da görev yapan, internette paylaştığı ilginç ve komik video ve fotoğraflar ile başta Trabzon olmak üzere tüm Türkiye'de tanınıp sevilen, "Veli Dayı" lakabıyla anılan neşeli, sempatik,hayat dolu, hayatı ve insanları seven bir polis memuru olan Veli Çakı'nın ölümü tüm sevenlerini yasa boğdu. Trabzon'un polis Veli Dayısına Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz.


Benzer Konular:

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.